Chat with us, powered by LiveChat

Hizmet

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Dünya üzerinde 4 milyara yakın mobil kullanıcı olduğu düşünüldüğünde mobil cihazların önemini bir kenara atmak mantıklı olmayacaktır. Kullanıcılar günlük hayatlarında her fırsatta mobil cihazlar ile etkileşime geçmektedir. Bu sebeple markaların mobil dünyada yerlerimi almaları, marka bilinirliği ve marka ilerlemesi alanında önemli bir adımdır.

Günümüz dünyasında internet teknolojisinden yararlanılmayan bir alan yoktur. Artık sabah uyandığımız andan itibaren neredeyse her türlü işimizi kolaylıkla yapabilmek için internete başvuruyoruz. Daha hızlı ve pratik olabilmek için de bilgisayarlardan mobil cihazlara geçiş yaptık. Böylece zamandan kazanıp daha az enerji kullanarak daha çok iş başarmaya başladık.

Mobil cihazların hayatımızda yer edinmesiyle birçok işi elimizdeki küçük cihazlarla (telefon ve tabletler) çözüyoruz. Bu nedenle de küçük ve büyük ölçekli şirketlerin reklam – tanıtım, pazarlama, satış gibi kanalları mobil uygulamalarla kullanıcılara ulaştırma ihtiyacı duymaya başlamışlardır.

Kullanıcılar beğendikleri ve yararlı gördükleri uygulamaları aktif bir şekilde kullanarak cihazlarında muhafaza etmektedirler. Öyle ki; az kullandıkları veya artık hiç kullanmadıkları uygulamaları da cihazlarından kaldırmamaktadırlar. Bu da mobil uygulamalara olan ihtiyaç ve bağlılığını gösteriyor. Dünya mobil uygulamaları seviyor ve kullanıyor.

Mobil Uygulama Yazılımlarıyla;

* Kurumlar ve kişiler hizmetlerinin ve ürünlerinin en etkin ve ucuz bir şekilde reklam ve tanıtımlarını yapmalarını sağlar.
* Fuar ve organizasyonlarda ziyaretçilerin telefonlarına mobil uygulamalarını yükleterek kalıcı ve prestijli bir tanıtım yapmış olurlar.
* Satış performansında artış sağlarlar.
* Çok hızlı bir şekilde sahadan veri toplayabilirler.
* Maliyetlerini büyük ölçüde düşürebilirler.

Bunun gibi nedenlerden dolayı birçok firma mobil uygulama yaptırmanın ve bu uygulamaları Android ve iOS(iPhone) gibi akıllı telefon sistemlerine entegre edip müşterilerine sunmanın ne kadar önemli olduğunun farkındadır.

Dijitlive olarak iphone, Android, Windows Mobile için uygulama geliştirme hizmetlerinden tasarıma ve marketlerde yayınlanmasına kadar tüm detaylarıyla ilgilenen uzman bir ekiple hizmet sunmaktayız. Firma olarak siz de mobil ortamda iyi bir yer edinmek istiyorsanız geç kalmayın.