Yazılım

Yazılım

Yazılım

Şirketlerin iş süreçlerini daha  iyi hale getirmek, büyük miktardaki veriyi işlemek, görüntülemek ve raporlamak için gerekli olan yazılım altyapısını uzman ekibimiz ile en yeni teknolojileri kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

C#, .net, MVC 5, MySql, php, MsSql, java gibi birçok kodlama dili ile firmaların iş süreçlerine yönelik özel web tabanlı yazılımlar yapmaktayız. Bu yazılımlar kurulum gerektirmediği için tüm cihazlarda ve ortamlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Web tabanlı yazılım çözümlerinin yanı sıra bu yazılımların iOS, android ve windows ortamlarında mobil uygulamalarını hazırlamaktayız. Yazılım mimarisini en ince ayrıntısına kadar planlayıp kullanıcı deneyimi arayüz tasarımları ile yazılım hizmetini profesyonel ekibimiz ile vermekteyiz.

Yazılım, kullanıldığı birçok sektörde yenilikçiliğe, verimliliğe ve rekabetçiliğe çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Günlük hayatımızın ve ekonominin her alanında yazılım izlerini ve etkilerini görmek mümkündür. Gönderdiğimiz e-maillerden, sipariş takibini, stok yönetimini yaptığımız programlardan, kısa sürede hayatımızın vazgeçilmezi olan akıllı cep telefonlarına kadar herşey yazılım sayesinde mümkün olabilmektedir.

Kurumlar işlerini artık çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yapabilmekte, daha önce kimsenin aklına bile gelmeyen iş kolları oluşmakta ve bu iş kollarına her geçen gün yenileri eklenmektedir.

Daha önce saatler, belki de günlerce süren işlemler artık bilgisayar programları yardımıyla saniyeler içerisinde tamamlanmakta, hem zamandan hem maliyetten tasarruf sağlanmaktadır.

Hizmet verdiğimiz yazılım başlıklarının bazıları şu şekildedir;

Kalite Yönetim Sistemi Yazılımları
Satın Alma Yönetimi
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi
İş Yeri Uzmanı Analizleri Yazılımı
E-reçete Entegrasyonu
Depo ve Stok Yönetimi
İnsan Kaynakları Yönetimi
Yönetimsel Karar Destek Sistemi
Raporlama ve Analiz Sistemi
Sağlık Yazılımları
Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri
Eczane Yönetim Sistemi
Klinik Yönetim Sistemi
Personel Takip Sistemi