Kim Bu Dijitalive?

Dijitalive Tasarım ve Pazarlama Şirketi hizmet sektörünün öncü firmalarındandır. Uzman bilgisayar mühendisleri, grafikerler, bilgisayar programcıları, profesyonel web tasarımcılarını bünyesinde bulundurmaktadır. Dijitalive Tasarım ve Pazarlama Firması kurulduğu günden beri beri mutlu müşteri iddası ile çalışmaktadır. İşlerimiz bitse bile dostluğumuz bitmez, müşterilerimiz ile daima iletişim halindeyizdir.

Marka Patent Tescil ve Patent Danışmanlık hizmetleri ve yazılım danışmanlığı veren 5 yıllık tecrübemiz ve 150'in üzerinde kurumsal müşterisi bulunan, profesyonel ekibiyle ISO 9001-2008, TSE ,ISO 10002:2006 gibi kalite belgeleriyle hizmet veren, Web Tasarım ve Yazılım Danışmanlığı şirketidir.

Faaliyet alanlarının başında;
- Şirketlere var olan yazılımları, internet projeleri, web siteleri için yazılım ve tasarım desteği vermek,
- Kurumsal web siteleri , portallar yapmak,

-Seo Çalışmları
- E-ticaret siteleri yazılımı ve özel tasarım yapmak,
- Uygun maliyetli hazır web sitesi ve e-ticaret sitesi hazırlamak,
- KOSGEB hibe destekleri için danışmanlık yapmak, proje yazmak, proje hazırlamak, projeyi yönetmek,
- Mobil web sitesi ve uygulamaları yapmak,
- Google Optimizasyonu ile şirketlerin arama motorlarında önde getirilmesi, Sosyal Medya Yönetimi yer alır.

Dijitalive, bir firmanın internette varlığının başlangıcından markasının tanınmasına ve var olan marka gücünün arttırılarak korunmasına kadar olan tüm süreçlerde farklı çalışmalar yapmaktadır.

Google Kurumsal Hizmetler partnerliği, yurtdışı proje danışmanlık firması ve yurtiçinde Kalite kurumları ile partnerliği olan Dijitalive; Proje yönetimi ve kalite yönetimi alanındaki bu deneyimlerini, firmaların İnterneti çok iyi bir tanıtım, pazarlama ve satış kanalı haline getirmeleri için kullanmaktadır.

Dijitalive, tüm müşterilerine aldıkları hizmet haricinde her türlü konuda ücretsiz Danışmanlık hizmeti vermektedir.
 
Yönetim Danışmanlığı

Dijitalive, tüm müşterilerine özellike web ve eticaret sitelerinin yönetimi, sosyal medya ve google seo gibi konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Web sitesi tasarımı ve eticaret sitesinden zaman, müşteri, para kazanmak için onu iyi ve sürekli yönetebilmek ana unsurdur.
 
Hızlı ve Düzenli İletişim

Dijitalive için tüm hizmetlerin olmazsa olmazı hızlı ve kaliteli iletişimdir.
Müşterilerimiz bize her an eposta, form, telefon ya da cep telefonlarımızdan ulaşabilir .
 
Hizmetlerimiz

Dijitalive başta kurumsal web tasarım ve e-ticaret yazılımları olmak üzere pek çok alanda hizmetler vermektedir. En önemli ve katma değer yaratan hizmetlerimiz şunlardır: Kurumsal Yazılım ve Tasarım Destek Hizmetleri, E-ticaret yazılımları ve özel projeler, Kurumsal Web Tasarımları, Kosgeb Proje Danışmanlığı, Mobil Web Sitesi Tasarımı ve Uygulama Geliştirme, Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı, Outsource İnternet Departmanlık Hizmeti, Google Kurumsal Hizmetleri uygulama ve eğitimleri..

Partnerlerimiz

Dijitalive, farklı konularda değişik kurum ve kuruluşlar ile birlikte projeler yapmakta ya da ulusal ve uluslararası bazı kurum ve firmaların müşterilerimiz için sunduğu faydaları aktarmaktadır. Bu anlamda başta KOSGEB ve Google olmak üzere bir çok kurumun firmalara sağladığı faydalar konusunda çalışmalar yapmaktayız.

Hedefimiz

Hedefimiz her müşterimizin tüm işlerinde interneti ve mobil dünyayı tüm kanalları ile efektif kullanmalarını sağlamak,
Kurumsal kültürlerine ve iş süreçlerine tüm bu hizmetleri entegre etmelerine yardımcı olmak,
İnterneti iyi bir tanıtım ve pazarlama aracı olarak etkin yönetmelerini sağlamak,
Her müşterimizin hizmetlerimizden maksimum fayda sağlayarak yapılan tüm projelerin kuruma katkısının ölçülebilir şekilde olmasına çalışmaktır.

Yeteneklerimiz

Mobil Uygulama

95%

Sosyal Medya Danışmalık

95%

Google Ads(Adwords)

100%

Benim İşletmem Seo

100%

Vizyonumuz

Markanıza olan sadakati artırabilecek, markanıza cazibe katabilecek, tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak, yaratıcı fikirler, çözümler, öneriler ve uygulamalar üretebilecek bir firma olmak. Biz, sadece bize ihtiyacı olanlarla çalışırız. Sadece talep üzerine çalışır ve hizmeti sunarız. Herşeyin bir sırası olduğunu biliriz. Bütün çalışmaları baştan sona düşünür ve bir takvime yayarız. Markanızın seyrine katkıda bulunurken zamanı doğru kullanırız. Marka yaratmak akıl işidir.

Misyonumuz

Web tasarım ve grafik kalitesini, üst standartlarda kullanıcıya sunmayı hedefleyen, emsalsiz bir bilişim firması olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla önüne çıkan her zorlukla mücadele etmeyi bilen ve yüksek hayal gücüne sahip ekibi ile yılmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Dijitalive her geçen gün kendini geliştirmekte, yeni oluşumları takip etmekte ve uygulamaya geçirmektedir. Müşterisine en hesaplı tasarım ve çözümleri de sunmayı hedefleyen bir yapı olarak geniş hizmet yelpazesi oluşturarak müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti Dijitalive olarak en öncelikli hedefimizdir. Günümüzün bilişim firmaları içerisinde farkımızı göstermek için her gün kendimizi yeni oluşumlar içine sokmakta, çağımıza uygun yeniliklerle geniş ürün yelpazemizi daha`da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod
tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam,
quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo
consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse
cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non
proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Web sitenizin google'da üst sıralarda çıkarmanın iki yolu vardır. Birincisi google adwords yani ücretli reklamlardır. ikincisi ise seo çalışması doğal yollardan google'ın sitenizi sevmesidir. Seo konusunda bir çok firma profesyonel destek vermektedir. Seo'nun bir çok önemli kriterleri bulunmaktadır.
Web sitesi teslim süreleri yapılacak projeye göre değişmektedir. Normal kurumsal sitelere verilen süreler ile e-ticaret ve benzeri sitelere verilen süreler asla aynı değildir. Bizim firmamız için geçerli olan süreler kurumsal siteler için sözleşme taahütümüze göre 20 iş günüdür.